Villamodica is een milieuvriendelijke villa. Met onze zonnepanelen produceren we onze eigen stroom, warm water en verwarmen we ons zoutwaterzwembad. In de wintermaanden variëreert de temperatuur van het zwembad van +18 tot + 25 C, afhankelijk van de zon. Het bezoek aan onze villa zorgt dus voor een zo laag mogelijke CO2 uitstoot!
Wij maken uw familievakantie leuk en betaalbaar. Wij bieden de beste familievakantie villa van heel Sicilië, we hebben veel te bieden tegen een zeer betaalbare prijs. De villa is groot en goed uitgerust.
Het privézwembad van 6 bij 12 meter met zout water is verwarmd en het hele jaar geopend. Er is een privé tennisbaan (international size, geschikt voor dubbelspel). Er is een Jacuzzi Hot Tub voor 5 personen. Rondom het huis ligt een mooie aangelegde tuin.
Voor kinderen is het huis ook fantastisch. Er is een mooie (af te sluiten) speeltuin voor kinderen. Ook is er veel speelgoed voor kinderen beschikbaar. Er is een boomhut met een balkon van 3,50x 2 meter. Er is een zandbak voor kinderen. Een zip-line om van boom naar boom te glijden. Er zijn schommels aan een boom. Er is een tafeltennistafel en een voetbaltafel. En als allerleukste (ook voor de volwassenen): er is een geweldige kinderboerderij met kippen, eenden, ganzen, konijnen, Tibetaanse geiten en nog veel meer..
Daarnaast is er een picknickplaats met houtskool BBQ. Het huis heeft fitnessfaciliteiten. De villa is gelegen op 5 hectare grond. Wij spreken Engels als eerste taal.
Villa Modica ligt op enkele autominuten van het centrum van Modica, deze volledig moderne villa met airconditioning ligt prachtig op een verzorgd terrein in het midden van een prachtige vallei met een adembenemend panoramisch uitzicht. Licht en ruim, deze elegante villa is smaakvol ingericht en ontworpen om comfortabele accommodatie te bieden voor maximaal 10 gasten, uitgerust met grote terrassen met uitzicht op het platteland, de tuin afgewisseld met fruitbomen en de gazons biedt veel ruimte om te genieten van de schoonheid van het mediterrane landschap. Het zwembad in Romeinse stijl maakt het ideaal voor kinderen om te spetteren en peddelen, onder het waakzame oog van volwassenen. Zin om te zwemmen in de Middellandse Zee? Het kan niet eenvoudiger; slechts 20 minuten rijden en u bent op mooie zandstranden waar kinderen graag zandkastelen bouwen. De badplaatsen Marina di Modica, Pozzallo en Sampieri bieden een scala aan winkels, restaurants en strandclubs.
Val onder de magische betovering van barok Modica met zijn straten en steegjes geflankeerd door imposante paleizen en prachtige kathedralen. Tal van cafés en restaurants met zitplaatsen in de openlucht zijn overal, waar u altijd een plek vinden om uit te rusten en een Gelato te eten of te genieten van een glas van onze lokale wijnen, of een verfrissende citroen Granita. Voor chocoladeliefhebbers wacht een speciale traktatie, Modica staat bekend om een uniek type chocolade dat het recept dateert uit de Spaanse heersers die Sicilië regeerden.
In de villa: Binnen, Villa Modica, is modern en comfortabel. Het is voorzien van een open haard, een smart-tv met Netflix, schermen met ramen en 5 slaapkamers met airconditioning.
Daarnaast is het mogelijk om een schoonmaakservice te regelen. Daarnaast behoort een privéchef voor een originele Siciliaanse maaltijd tot de mogelijkheden, dit bevelen wij van harte aan!